Fischhof Georg (1859 - 1914)
Krajina ze Středomoří, signováno vlevo dole pseudonymem Hans Wagner, olej/plátno, 53 x 79 cm rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Fischhof Georg (1859 - 1914)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |